Ukryte terapie – nowa, nieznana dotąd ścieżka dla medycyny?

Współczesna medycyna oferuje pacjentom rozmaite możliwości leczenia – terapie, oferowane przez specjalistów różnią się od siebie przyjmowanymi lekami oraz działaniem, mającym zmierzać do poprawy zdrowia. Ciekawą propozycją dla osób, chcących uzyskać pełnię zdrowia mogą okazać się treści zawarte w książce Jerzego Zięby – Ukryte terapie. Stanowi ona nieco kontrowersyjną, lecz jednocześnie wysoce interesującą pozycję w literaturze.

Tematyka „Ukrytych terapii” – czego czytelnik dowie się z tej książki?

Motywem przewodnim w omawianej książce okazują się sposoby leczenia rozmaitych schorzeń, będące alternatywnymi metodami wobec powszechnie znanych i stosowanych. Można bowiem uznać, że niejednokrotnie brak skuteczności leczenia środkami farmakologicznymi zapisywanymi przez lekarzy, prowadzi pacjentów do poszukiwania nowych sposobów uzyskania zdrowia.

Jerzy Zięba w swoim dziele proponuje rozmaite drogi leczenia, oparte na naturalnych i sprawdzonych środkach – wydaje się więc, że oferowane w książce terapie stanowią bezpieczny i skuteczny sposób w walce z chorobami.

Gdzie nabyć książkę?

Omawiana książka dostępna jest zarówno w ogólnodostępnych księgarniach, jak również w sprzedaży internetowej.

Related Post