Tajemnica życia

Rozwój duchowy interesuje ludzi od zarania dziejów. Dzisiaj jednak, w czasach materializmu i zubożenia duchowego o wielu starożytnych ideach i odkryciach duchowych dawno już zapomniano. Wciąż są jednak ludzie, którzy regularnie przypominają o zawartych w nich mądrościach, tak jak Drunvalo Melchizedek, który przypomniał światu o kwiecie życia.

książka drunvalo melchizedeka

Czym jest kwiat życia?

Zagadkę, czym jest tajemniczy kwiat, rozwiązuje książka tajemnica kwiatu życia autorstwa Melchizedeka. Najprościej rzecz ujmując jest to starożytny wzór, który według ówczesnych myślicieli miał być ilustracją świata, zachodzących na nim zjawisk oraz zależności. Kwiat życia jest też ilustracją ludzi, a także całego wszechświata. Według książki tajemnica kwiatu życia, poznając tę tajemnicę będziemy w stanie wejść na wyższy poziom świadomości duchowej.

O czym jest książka?

Autor pomaga czytelnikom zrozumieć otaczającą ich rzeczywistość poprzez wyjaśnienie skomplikowanych zjawisk, jakie zachodziły na przestrzeni wieków. Posługuje się on terminem ewolucji świadomości, która to jest przedstawiona jego zdaniem w kwiecie życia. Książka pozwala także odkryć jak postępować i jakie decyzje podejmować, aby rozwijać się duchowo.

Related Post