3 największe bestsellery książkowe

Każdy czytelnik powinien mieć listę swoich wymarzonych książek, które chciałby przeczytać w ciągu swojego życia. Warto więc wiedzieć, które tytuły zasługują na uwagę i, które bestsellery książkowe nigdy nie tracą na wartości. Z pewnością jest kilka chwytliwych tytułów, które warto brać pod uwagę, wybierając kolejną pozycję do przeczytania.

Które bestsellery książkowe cieszą się największą popularnością?

Na listach bestsellerów oczywiście nie brakuje największych klasyków, które z całą pewnością nie są obce żadnemu uważnemu czytelnikowi! Pierwszą pozycją, która na pewno przyciąga wzrok, jest „Zbrodnia i kara”. Klasyka rosyjskiej literatury, o której nie można tak łatwo zapomnieć. „Zbrodnia i kara” jest bowiem kwintesencją ludzkiego umysłu i zła, które może się w nim zrodzić.

W czołówce znajduje się także „Lolita”, która także jest pozycją prosto z Rosji. To właśnie ta książka była prototypem dalszych książek oraz filmów, opowiadających o seksualnej fantazji dorastającą dziewczynką.

Na uwagę zasługuje oczywiście także „Do latarni morskiej” , czyli przemyślane monologi i emocje, które siedzą głęboko w każdym człowieku i w każdej chwili mogą ponownie i niespodziewanie wyjść na światło dzienne.

Related Post