Świetne mecze

Świetne mecze post thumbnail image

Gdyby wśród fanów sportu została przeprowadzona ankieta na temat tego, który sport jest zdecydowanie najbardziej emocjonujący to prawdopodobnie wiele głosów zdobyła by siatkówka. W piłce nożnej i wielu innych sportach gra odbywa się bowiem przez bardzo długi okres w środku pola i zawodnicy nie dostarczają w każdej minucie meczu aż tyle emocji. W siatkówce natomiast w każdej akcji zdobywa się kolejny punkt i bardzo często trwają one nawet minutę, a w jednej akcji piłka odbijana jest kilkadziesiąt razy.

Topowe mecze

Topowe mecze siatkarskie potrafią zgromadzić przed telewizorami i na trybunach hal sportowych łącznie nawet kilka milionów osób w Polsce i to pokazuje jak wielkim zainteresowaniem cieszy się ta piękna dyscyplina. Książka o siatkarzu Łukaszu Kadziewiczu jest kolejną po książce o innym zawodniku — Krzysztofie Ignaczaku, która ujrzała światło dziennie i która dzięki wielu kontrowersjom sprzedaje się jak świeże bułeczki. Siatkarze podczas wielu lat bujnej kariery zbierają naprawdę setki, jak nie tysiące wielkich przeżyć, którymi później chcą podzielić się nie tylko z rodziną, ale także z kibicami. 

Duże emocje

Książka o Łukaszu Kadziewiczu „Kadziu” – https://literia.pl/kadziu-siatkowka-rock-n-roll wzbudza bardzo duże emocje i trzyma w napięciu jak dobry kryminał i romans, dlatego też kupują ją nie tylko fani siatkówki, ale ogólnie czytania bardzo dobrych i wciągających swoją fabułą książek. Książki w księgarniach i specjalistycznych sklepach są coraz częściej dostępne w okazyjnych cenach, dzięki czemu non stop przybywa czytelników.

Related Post