Jakie są największe atuty wydawnictwa Nowa Era?

Jakie są największe atuty wydawnictwa Nowa Era? post thumbnail image

Należy mieć świadomość, że Nowa Era jest obecnie zdecydowanie największym wydawnictwem edukacyjnym w kraju. Warto również wiedzieć, że wydawnictwo działa zarówno z sercem, jak i pasją. Wydawnictwo Nowa Era wyróżnia się na bardzo trudnym i wymagającym rynku przede wszystkim innowacyjnym podejściem jeżeli chodzi o nauczanie.

Jakie zalety ma wydawnictwo Nowa Era?

Omawiane wydawnictwo proponuje zarówno kompletną, jak i nowoczesną ofertę edukacyjną dla nauczycieli, dyrektorów, uczniów czy przedszkoli. W bardzo szerokiej ofercie można bowiem znaleźć nie tylko nagradzane serie wydawnicze, ale również sprawdzone podręczniki.

Ponadto z materiałów dydaktycznych czy repetytoriów skorzystają uczniowie z wszystkich etapów kształcenia. Wydawnictwo może poszczycić się również zdecydowanie największym w kraju wyborem jeżeli chodzi o kartografię szkolną.

Czym wyróżnia się omawiane wydawnictwo?

Nowa Era znana jest z tworzenia tradycyjnych publikacji papierowych. Należy również zaznaczyć, ze wydawnictwo kreuje różnego rodzaju narzędzia edukacyjne, do których koniecznie trzeba zaliczyć: e-booki, e-ćwiczenia czy aplikacje mobilne. Ponadto bardzo szeroką ofertę uzupełniają rozwiązania informatyczne, które pomagają szkołą w codziennej pracy. Z kolei oprogramowanie wydawnictwa stosowane jest w zarządzaniu oświatą. Nowa Era posiada również sklep internetowy, w którym osoby zainteresowane mogą zapoznać się z bardzo dużą liczbą publikacji czy książek, a także skorzystać z licznych promocji czy rabatów.

Related Post

Bajkowa terapiaBajkowa terapia

Od najmłodszych lat dziecko poznaje świat i zaczyna rozpoznawać swoje zdolności oraz umiejętności radzenia sobie z problemami. W tej sytuacji ważne jest odpowiednie podejście dorosłych osób i styczność z konkretnymi