Pomysły na wyjątkową księgę gości

Pomysły na wyjątkową księgę gości post thumbnail image

Księga gości stała się nieodłącznym elementem przyjęcia weselnego. Dzięki niej najbliżsi mogą wpisywać życzenia dla młodej pary oraz zostawiać swoje podpisy. Powstaje tym samym niezwykła pamiątka – pełna miłości i ciepła. Dodatkowo wybór nietypowej księgi gości będzie stanowił atrakcję, która z pewnością zapadnie w pamięci wszystkim uczestnikom.

Zdjęcia z polaroida

Tradycyjna księga gości może zostać urozmaicona przez wklejanie zdjęć z wesela. Przygotowanie aparatu, który od razu wywołuje fotografie, zapewnia świetną zabawę uczestnikom. Wystarczy pozostawić specjalne wkłady, krótką instrukcję oraz markery, by goście stworzyli niepowtarzalny album z życzeniami.

Rama z serduszkami

Drewniana rama stanowi świetną alternatywę dla papierowej księgi gości ze sklepu LilyZaproszenia.pl. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo dopasować ją do charakteru uroczystości. Uczestnicy przyjęcia weselnego mogą podpisywać się na specjalnych serduszkach, a następnie umieszczać je w ramie. Zapełniona księga tworzy niezwykłą ozdobę do domu.

Układanka

Puzzle z podpisami gości weselnych tworzą wyjątkową pamiątkę. Specjalnie przygotowane elementy można zapełnić życzeniami lub radami, a następnie połączyć w całość. Taka atrakcja z pewnością spotka się z entuzjazmem najbliższych. Dodatkowo układanka nie musi mieć tradycyjnego kształtu – forma uroczego serca sprawdzi się doskonale w dniu ślubu.

Obraz z odciskami palców

Płótno z grafiką przedstawiającą parę młodą lub sylwetkę drzewa to interesująca propozycja na księgę z podpisami najbliższych. Użycie kolorowych farb umożliwia gościom pozostawienie odcisków na kształt liści bądź balonów. Ponadto podpisanie swojego śladu pomoże świeżo upieczonemu małżeństwu odnaleźć wszystkich uczestników. Gotowy obraz stanowi fantastyczną pamiątkę dnia zaślubin.

Globus

Księga gości w formie globusa jest nietypowym i oryginalnym rozwiązaniem, które przypadnie do gustu miłośnikom podróży. W tym przypadku sprawdzą się metaliczne lub błyszczące markery. Najbliżsi mogą zostawiać swoje podpisy w wybranych przez siebie lokalizacjach i tym samym życzyć młodej parze wyjazdów we wskazane miejsca.

Related Post