Ostatnia część trylogii pt 365 dni mobi

Ostatnia część trylogii pt 365 dni mobi post thumbnail image

365 dni to niebywały sukces Blanki Lipińskiej. Jej trylogia wzbudziła silne emocje u wielu Polaków. To książki opowiadające o niezwykłej, pełnej pasji, ale i bardzo trudnej miłości pomiędzy szefem włoskiej mafii a młodą dziewczyną. Kolejne 365 dni to ostatnia odsłona tej niezwykle emocjonującej serii.

Historia Massima i Laury

Massimo jest włoskim mafiosem, co więcej stoi on na czele całej mafii. Kiedy niespodziewanie zakochuje się w widzianej na ulicy dziewczynie, która wygląda jak postać z jego snu, postanawia ją porwać. I tak zaczyna się bardzo burzliwa historia dwojga skrajnie odmiennych od siebie ludzi, którzy muszą się borykać z różnymi przeciwnościami losu, by mogli zawalczyć o miłość. W ostatniej części Laura jest w ciąży i oboje z Massimem na wskutek przykrych wydarzeń muszą podjąć niezwykle trudne decyzje. Na Ibuk.pl można przeczytać więcej.

Kolejne 365 dni mobi do pobrania na czytnik ebooków

Książka Kolejne 365 dni doczekała się także wersji na czytnik ebooków. W dzisiejszych czasach czytniki są bardzo popularne, dlatego kolejne 365 dni mobi wersja jest chętnie pobierana z Internetu. Wersja mobilna niczym się nie różni od wersji papierowej, tak samo rozbudza silne emocje, podnieca, bawi i wywołuje łzy, bo historia Massima i Laury jest naprawdę niepowtarzalna i wyjątkowa.

Related Post

Tajemnica życiaTajemnica życia

Rozwój duchowy interesuje ludzi od zarania dziejów. Dzisiaj jednak, w czasach materializmu i zubożenia duchowego o wielu starożytnych ideach i odkryciach duchowych dawno już zapomniano. Wciąż są jednak ludzie, którzy