Co można przeczytać?

Co można przeczytać? post thumbnail image

Czy czytelnictwo cieszy się dzisiaj dużą popularnością? Tak. Wiele osób sięga po książki w dzisiejszych czasach. Jest wiele ciekawych propozycji, a wśród nich „Pokolenie Ikea”.

Współcześni ludzie


Jest to książka, która została napisana przez Piotra C. Nikt nie wie, kim jest tak naprawdę autor. Nie jest to ważne, jeżeli ma się przed sobą taką książkę. Taką prawdziwą i taką rzeczywistą. Autor nie opisuje tutaj prawdziwych ludzi. Jest to opowieść fikcyjna, ale szybko można domyślić się, że obraz pokazuje życie współczesnych ludzi.

„Warszafka” na salonach


Bohaterem tej książki jest młody warszawiak. Ma trzydzieści parę lat. Jest on radcą prawnym, który od poniedziałku do piątku systematycznie wypełnia swoje obowiązki. Z kolei, przy każdym weekendzie, główny bohater dołącza do „warszafki” i udaje się na salony, czyli do klubów. Wszystko po to, aby wyłowić „ciała”, czyli kobiety, z którymi może się „bzykać”. Tak, co rzuca się na pierwszy rzut oka, to bluźnierczy język. Mówi się, że gdyby wykreśliło się wszystkie przekleństwa z tej książki, to zmniejszyłaby ona swoją objętość o połowę. Pomimo wszystko książka i tak jest bardzo dobra, ponieważ ukazuje tylko i wyłącznie prawdę, której niektórzy nie dostrzegają.

Chętnych zapraszam do zapoznania się z ofertą tu

Related Post