Z książki na ekran

Z książki na ekran post thumbnail image

„Trzy metry nad niebem” to słodko-gorzka historia wielkiej miłości z przeszkodami.

Współczesna historia Romea i Julii

Główna bohaterka to dziewczyna z dobrej rodziny, ambitna wzorowa uczennica z wielkimi życiowymi celami. spotyka na swojej drodze zbuntowanego chłopaka. Uczestnika wyścigów motocyklowych. Wszystko ich różni, a jednak zakochują się w sobie i zaczyna się ich wspólna historia.

Pierwsza wielka miłość! Są nierozłączni i nic nie wydaje się powstrzymywać ich żarliwego uczucia. Jednak oboje muszą bardzo walczyć z przeciwnościami – rodzicami, przyjaciółmi, ambicjami. Pochodzą z dwóch różnych światów i zdają sobie sprawę, że o miłość trzeba walczyć.

Niezwyczajny film romantyczny

„Trzy metry nad niebem”, film na podstawie książki pod tym samym tytułem. Jest to bardzo ekscytująca i podstępna historia miłosna, żywa i wzruszająca. Na pewno spodoba się miłośnikom gatunku.


Opowiedziana historia jest bardzo przekonująca, dzięki odtwórcom głównych ról. Młodzi aktorzy bardzo dobrze poradzili sobie w swoich rolach. Muzyka bardzo dobrze zintegrowana z fabułą sprawia, że można poczuć się emocjonalnie zaangażowanym w film. Zaskakujące zakończenie sprawia, że ​​film jest bardzo realistyczny i nie przypomina typowego „licealnego filmu romantycznego”.

Related Post