Najlepsze filmy na romantyczny wieczór we dwoje

Najlepsze filmy na romantyczny wieczór we dwoje post thumbnail image

Spędzanie czasu ze swoim partnerem jest bardzo ważne. Warto oczywiście starannie zaplanować wspólny wieczór, aby nie był zbyt nudny. Nie można przecież popaść w rutynę. Wiele par ogląda razem filmy, gdyż zapewniają one sporo rozrywki. Jakie tytuły warto koniecznie zobaczyć?

Coś romantycznego

Sporo osób preferuje produkcje, które skupiają się na uczuciu, rodzącym się między głównymi bohaterami. Wprowadzają one bowiem romantyczną atmosferę, zachęcającą do czułości. Trzy metry nad niebem to bardzo popularna produkcja na podstawie książki, jaka z pewnością spodoba się miłośnikom romansów. Opowiada o dziewczynie z dobrego domu, zakochującej się w buntowniczym chłopaku, który pokazuje jej, czym jest namiętność. Można powiedzieć, iż jest to współczesna opowieść o Romeo i Julii.

Propozycje dla fanów akcji

Część par woli jednak filmy, gdzie głównym wątkiem jest coś innego niż miłość. Pan i Pani Smith to produkcja, która z pewnością zapewni dużo radości wielbicielom kina akcji. Opowiada o dwójce małżonków, jacy wiodą nudne, monotonne życie. Oboje są płatnymi zabójcami, co skrzętnie ukrywają przed swoją drugą połówką. Dostają jednak zlecenia na siebie nawzajem. Sytuacja ta pozwala im się zjednoczyć, przełamać rutynę i rozbudzić uśpioną namiętność.

Related Post